Online Randevu Bize Ulaşın Sizden Gelen Sorular Forum Sayfamız

Tıbbi Onkoloji Kliniği

Tıbbi onkoloji kliniği K blok 2. Katta yer almaktadır. Kliniğimiz 46 yatak kapasitesine sahip olup, 6 tanesi tek kişilik özel oda olarak hizmet vermektedir. Kemoterapi uygulamalarının bir kısmı ile tedavi ve bakım gereksinimi olan hastalar klinikte yatarak takip edilmektedir.

Kliniğe yatışlar poliklinik muayenesi sonrası ya da acil servisten yapılabilmektedir. Doğrudan yatış için kliniğe başvuru yapılması söz konusu değildir. Doktorunuz, muayenenizi yaptıktan sonra, yatarak tedaviyi gerektiren bir durum tespit ederse ya da yatarak almanızı gerektiren bir kemoterapi uygulamanız varsa sizi yatışa gönderecektir. Eğer boş yatak varsa, yatışınız klinik içinde sekreterler ve hostesler aracılığı ile gerçekleştirilecektir. Servisimizde boş yatak yoksa ve sırada bekleyebilecek bir hastaysanız üzülerek sizi yatış sırasına alacağız ve en kısa sürede yatışınız gerçekleştirmek üzere davet edeceğiz. Eğer yatışınız acil bir durum gerektiriyorsa sizleri acil servise yönlendireceğiz ve oradan yürütülen işlemlerin tamamlanması ile sizleri tekrar göreceğiz. Acil servise başvuran bir hastamızın yatışı gerekli görülürse boş yatağımızın olması durumunda sizleri hemen servisimize yatıracağız. Bunun aksine yer bulamadığımız durumlarda acil servisin yetkilisi sizi hastane içinde en uygun olan herhangi bir kliniğe yatıracaktır. Bizler tedavinizi burada başlayacağız ve uygun şartları sağlayarak en kısa sürede hastamızı servisimize nakil ederek tedavimize devam edeceğiz.

Tıbbi onkoloji kliniğinde hasta bakımı ve sorumluluğu dönüşümlü olarak bir öğretim üyemiz tarafından yürütülecektir. Tedavi planlarınızla ilgili kararlar bu öğretim üyesi ve beraberinde çalışan doktor arkadaşlarımız ile alınacaktır. Tedaviniz tamamlandıktan sonra ayaktan tedaviniz ve kontrolleriniz planlanarak taburculuğunuz yapılacaktır.

Tıbbi Onkoloji Kliniği-5 Tıbbi Onkoloji Kliniği-4 Tıbbi Onkoloji Kliniği-3 Tıbbi Onkoloji Kliniği-2 Tıbbi Onkoloji Kliniği-1